Tom Clancy’s Splinter Cell Ücretsiz Oldu

Ubisoft’yn 30. yıl şerefine düzenlediği bedava oyun etkinliği devam ediyor. Temmuz ayının ücretsiz oyunu Tom Clancy’s Splinter Cell oldu.

Bildiğiniz üzere Ubisoft firması otuzuncu yılı için özel bir etkinlik başlatmış bulunmakta. Ubisoft, bu etkinlikle birlikte her ay 1 adet ücretsiz oyun dağıtmayı hedefliyor. Geçtiğimiz ay Prince of Persia: Sands of Time oyununu ücretsiz olarak sunan firma, Temmuz ayında da Tom Clancy’s Splinter Cell oyununu ücretsiz olarak dağıtacak.

Peki Tom Clancy’s Splinter Cell Oyununu Nasıl İndirebilirim?

Buradaki linke tıklayarak Ubisoft’un 30. yılı için özel olarak hazırladığı sayfaya gidin ve “Get the Game Now” butonuna tıklayın. Artık oyun sizindir. Fakat küçük bir hatırlatma yapmakta fayda var. Oyunu 13 Temmuz 2016 Çarşamba gününden sonra ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oyunu ücretsiz olarak indirebilmek için UPlay hesabınız olması gerekiyor. Eğer hesabınız yok ise yeni bir UPlay hesabı oluşturmanız gerekmekte. Bu gibi daha fazla haber almak için bizleri sosyal medya adreslerimizden takip etmeyi unutmayın. Facebook sayfamıza buraya tıklayarak, Twitter adresimize ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.