Prison Architect Update 11 Nasıl İndirilir?

Hapishane simülasyon oyunu olan Prison Architect Update 11 sürümüne güncellendi.

Prison Architect Update 11 sürümü çıktı. Yapımcılar Prison Architect için artık önemli bir güncelleme yapmayacaklarını daha çok oyundaki hataları düzelteceklerini açıklamışlardı. Fakat uzun bir aradan sonra oyun yeni sürümüne güncellendi. Aşağıdan oyunun yeni sürümünün tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Prison Architect Update 11 Nasıl İndirilir?

Oyuna yeni gelen güncelleme Steam üzerinden otomatik olarak inmiyor. Bu güncellemeyi indirebilmeniz için öncelikle kütüphanenize gidin ve oyunun üzerine giderek sağ tıklayın daha sonra açılan pencereden “Özellikler” seçeneğine tıklayın. Açılan yeni pencereden “Betalar” seçeneğine tıklayın. Daha sonra girmek istediğiniz betayı seçin yerinden “beta – Upcoming Version for Testing” seçeneğini seçin. Bu işlemleri yaptıktan sonra oyun inmeye başlayacaktır.

Prison Architect Update 11 Tanıtım Videosu:

Prison Architect Update 11 ile Gelen Yenilikler

Bu güncelleme daha çok hapishanede çalışanlar kişileri etkilemekte. Artık hapishanede çalışanlarında gereksinimleri bulunmakta. (Bu seçeneği isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz.) Çalışanların odası artık daha etkin bir şekilde kullanılacak ve dinlenme zamanları sizin belirlediğiniz özelliklerde olacak. En farklı yenilik ise hapishane çalışanlarının kendine ait bir yemekhanlerinin olması olmuş.

Bunu da okuyun: Prison Architect 3D Modu Nasıl Açılır?

Bunların haricinde bu güncelleme bir çok hata düzeltemesi içermekte bu yazıda sadece önemli gördüklerimize yer verdik. Ayrıca Prison Architect TR Facebook Sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu gibi daha fazla haber almak için bizleri sosyal medya adreslerimizden takip etmeyi unutmayın. Facebook sayfamıza buraya tıklayarak, Twitter adresimize ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.