Haftanın iOS ve Android Oyun Tavsiyesi (28 Ağustos – 3 Eylül)

Her hafta yeni bir mobil oyun tavsiyesinde bulunduğumuz serimizin yeni bölümü ile karşınızdayınız. İşte haftanın iOS ve Android oyun tavsiyesi.

Bu haftaki mobil oyunumuz Tentacle Wars. Bu oyun hem Google Play Store (Android) hem de  Apple App Store (iOS)‘da yer alıyor.  Ücretsiz olarak sunulan bu oyun içerisinde küçük reklamlara yer veriyor. Oyunun konusu ve tanıtım fragmanı yazımızın devamında yer alıyor.

FDG Entertainment tarafından geliştirilen oyunun kategorisi strateji. Basit fakat bağımlılık yapan bu oyunda 80 tane görev yer alıyor. İlk olarak flash tabanlı geliştirlen bu oyun daha sonra mobil platformlara aktarılmış. Aşağıdan oyunun fragmanını izleyerek oyun hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Buraya tıklayarak oyunun iOS versiyonunu, buraya tıklayarak oyunun Android versiyonunu satın alabilirsiniz.

İşte Oyunun Tanıtım Fragmanı:

Bunu da okuyun: Reklamsız Facebook Kapak Fotoğrafları İndir #5

Eğer oyunu bilgisayarınızdan oynamak isterseniz buradaki siteden Tentacle Wars’ı oynayabilirsiniz. Bizlere sosyal medya adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Facebook sayfamıza buraya tıklayarak, Twitter adresimize ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.