Haftanın iOS ve Android Oyun Tavsiyesi (21-27 Ağustos)

Her hafta yeni bir mobil oyun tavsiyesinde bulunduğumuz serimizin ikinci bölümü ile karşınızdayınız. İşte haftanın iOS ve Android oyun tavsiyesi.

Bu hafta sizler için seçtiğimiz mobil oyun Hitman GO. Square Enix oyun firması tarafından geliştirilen oyun hem Google Play Store (Android) hem de  Apple App Store (iOS)‘da yer alıyor.  17.99 ₺‘lik satış fiyatına sahip olan oyunun indirme linkleri ve fragmanı yazımızın devamında.

İlk olarak App Store’da yer alan bu oyun daha sonra  Android, PlayStation 4, Microsoft Windows, PlayStation Vita, Windows Phone ve Linux için çıkmıştır. Bulmaca tarzındaki Hitman GO, bölümler halinde ilerliyor. Aşağıdaki videoyu izleyerek oyunun oynanışı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Buraya tıklayarak oyunun iOS versiyonunu, buraya tıklayarak oyunun Android versiyonunu satın alabilirsiniz.

İşte Oyunun Tanıtım Fragmanı:

Bunu da okuyun: Valve Yeni Oyunu Olan Artifact’ı Duyurdu

Bu hafta paylaştığımız mobil oyunun hem iOS hem de Android versiyonu olduğu için ikinci bir oyun tanıtmadık. Bizlere sosyal medya adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Facebook sayfamıza buraya tıklayarak, Twitter adresimize ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.