Haftanın iOS ve Android Oyun Tavsiyesi (14-20 Ağustos)

Yeni bir seri ile karşınızdayız. Bundan sonra her hafta bir mobil oyun tavsiyesinde bulunacağız. İşte haftanın iOS ve Android oyun tavsiyesi.

Bu hafta sizler için seçtiğimiz mobil oyun Can Knockdown 3. iOS ve  Android platformu için çıkan oyunu indirmek için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Çünkü bu oyun ücretsiz olarak Google Play Store ve App Store‘da yer alıyor.

Oyundaki amacımız karşımızda bulunan metal kutuları devirip, üç yıldızı toplamak. Bölümler halinde ilerleyen oyun bir hayli vakit geçirici. Aşağıdan oyunun tanıtım fragmanını izleyerek oyunun mekanikleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Buraya tıklayarak oyunun iOS versiyonunu, buraya tıklayarak oyunun Android versiyonunu indirebilirsiniz.

İşte Oyunun Tanıtım Fragmanı:

Bunu da okuyun: Az Kişinin Bildiği Muhteşem Şarkılar #3

Bu hafta paylaştığımız oyunun hem iOS hem de Android versiyonu olduğu için başka bir oyun tanıtmadık. Fakat ilerleyen zamanlarda her iki platfom için farklı oyunlar tanıtabiliriz. Bizlere sosyal medya adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Facebook sayfamıza buraya tıklayarak, Twitter adresimize ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.