Football Manager 2018’in Çıkış Tarihi Açıklandı

Sega, teknik direktörlük simülatörü olan Football Manager 2018 (FM2018)’in çıkış tarihini açıkladı.

Sega, oyunculara bağımlılık yaptıran Football Manager‘in bu seneki versiyonunu geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. Football Manager 2018, 10 Kasım 2017 tarihinde PC, Mac ve Linux platformlarına çıkışını yapacak. Aynı zamanda oyunun Football Manager Mobile 2018 ve Football Manager Touch 2018 versiyonları da 10 Kasım 2017 tarihinde piyasaya çıkacak.

Oyunu almak için ön sipariş verenler, iki hafta önceden “Tam Özellikli Beta“yı oynama şansı kazanacaklar. Beta’daki kariyer ilerlemesi oyunun normal versiyonu çıktığı zaman yine devam edilebilecek. Bununla birlikte, 9 Ekim’den önce Steam veya Sega Store’dan ön sipariş verirseniz ve Steam kütüphanenizde Football Manager 2017 varsa, %25 indirim kazanacaksınız.

Şu an oyunla iligli henüz başka bir bilgi yok. Sega, diğer geri kalan ayrıntıları Ekim ayının sonunda açıklayacak. Oyun ile ilgili daha fazla haber için sitemizi takip etmeyi unutmayınız.

Bunu da okuyun: Haftanın iOS ve Android Oyun Tavsiyesi (14-20 Ağustos)

Bu oyunu alacak mısınız? Yorum kısmından bildirebilirsiniz. Bu gibi daha fazla haber almak için bizleri sosyal medya adreslerimizden takip etmeyi unutmayın. Facebook sayfamıza burayaTwitter adresimize ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.