Far Cry 3: Blood Dragon Ücretsiz Nasıl İndirilir?

Ubisoft 30. yıl şerefine ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Kasım ayının bedava oyunu ise Far Cry 3: Blood Dragon oldu.

30. yılını kutlayan Ubisoft bedava oyun dağıtmaya devam ediyor. Kasım ayının bedava oyun ise Far Cry 3: Blood Dragon oldu. Oyunu kütüphanenize ekledikten sonra oyuna kalıcı olarak sahip olabilirsiniz.

Far Cry 3: Blood Dragon Ücretsiz Nasıl İndirilir?

9 Kasım 2016 Çarşamba gününden sonra burada bulunan linke tıklayarak Ubisoft’un bu etkinlik için hazırladığı internet sitesine gidin ve “Get the Game Now” butonuna tıklayın. Oyun böylelikle kütüphanenize eklenmiş olacaktır. Bu oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize eklemeniz için UPlay hesabı açmalısınız. (UPlay hesabı oluşturmak ücretsizdir.)

https://www.youtube.com/watch?v=ydQcBefK5dg

Daha önceki aylarda Prince of Persia: Sands of Time, Tom Clancy’s Splinter Cell, Rayman® Origins, The Crew, Beyond Good & Evil  gibi oyunlar bedava olmuştu. Bakalım Aralık ayında hangi oyun bedava olacak? Bu gibi daha fazla haber almak için bizleri sosyal medya adreslerimizden takip etmeyi unutmayın. Facebook sayfamıza buraya tıklayarak, Twitter adresimize ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.