Brink Oyunu PC (Steam) İçin Ücretsiz Oldu

Bethesda tarafından geliştirilen Brink oyunu Playstation 3 ve Xbox 360 platformlarında halen ücretli iken, Steam’de artık ücretsiz.

Bethesda Softworks tarafından geliştirilen Brink adlı Online Aksiyon-FPS oyunu 10 Mayıs 2011‘de Playstation 3, Xbox 360 ve PC‘ye çıkışını yaptı. Oyun artık Steam’de ücretsiz olacak. Ama Playstation 3 ve Xbox 360 platformlarında halen ücretli durumda.

Oyunu buradan indirebilirsiniz. Çıkan sayfada “Oyunu Oyna” butonuna tıklayarak oyunu indirmeye başlayabilirsiniz. Oyunu indirmek için Steam hesabınız ve Bilgisayarınızda Steam Masaüstü Uygulaması olması gereklidir. Steam hesabı açtıktan sonra ve masaüstü uygulamasını yükledikten sonra, “Oyunu Oyna” butonuna tıklayıp çıkan yazıda “Evet, Steam yüklü” butonuna tıklayın ve sonra çıkan diğer yazıya “İzin ver” deyin. Oyunu indirmeye başlayacaksınız. İyi oyunlar.

Bunu da okuyun: Haftanın iOS ve Android Oyun Tavsiyesi (21-27 Ağustos)

Oyunu beğendiniz mi? Bize yorum olarak bildirebilirsiniz. Bu gibi daha fazla haber almak için bizleri sosyal medya adreslerimizden takip etmeyi unutmayın. Facebook sayfamıza burayaTwitter adresimize ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.