Turkcell 14 GB Bedava İnternet Kampanyası

Kısa bir zaman içerisinde 4,5G’ye geçmeyi bekleyen Turkcell, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla tam tamına 14 GB internet hediye ediyor. (Turkcell 14 GB)

14 Şubat’ta yani bir gün boyunca geçerli olacak GNÇTRKCLL Çare İnternet Kampanyası (Turkcell 14 GB Bedava İnternet Kampanyası) saat 10.00’da başlayıp 23.59’a kadar devam edecek. Bu kampanya 200.000 kişi ile sınırlı olduğundan geç kalmadan gerekli olan katılım koşullarını gerçekleştirmeniz gerekmekte. Sevgililer günü kampanyasına katılmak için burada bulunan linkte tıklamanız ve Hemen Katıl‘a tıklamanız yeterli. Ayrıca bu kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için yine aynı bağlantıdan sıkça sorulan kısımlardan yararlanabilirsiniz.

Unutmadan söyleyelim GNÇTRKCLL Çare İnternet Kampanyasına katılabilmek için bireysel faturalı yeni genç tarife, faturasız genç ve gençplus tarifede olmanız ya da 25 yaş altında bu tarifeler dışındaki diğer tarifelerde olmanız yeterlidir.

(Bu yazı kesinlike reklam amacıyla yayımlanmamıştır. Sadece bu kampanyadan herkesin yararlanabilmesi için yayımlanmıştır.)