Scott Glenn, The Defenders Dizisi Hakkında Konuştu

BUILD Series programına takılan Scott Glenn, yakında başlayacak olan The Defenders dizisi hakkında konuştu.

AOL‘nin Build Series programına konuk olan Scott Glenn, “The Leftovers” ve “Marvel’s The Defenders” dizileri hakkında bir röportaj verdi. Gleen, 18 Ağustos 2017 tarihinde başlayacak The Defenders dizisini bir “Savaş” olarak tanımladı. Yapılan röportajın videosunu ve Gleen’in dizi hakkındaki görüşlerini aşağıda bulabilirsiniz.

İşte Scott Gleen’in Dizi Hakkındaki Sözleri:

“Sanki Daredevil ve Elektra benim çocuklarım, esasen onları evlatlık alıp dövüş eğitimi verdim. Daredevil ile olan sıkıntım, onun kimseyi öldürmemesi. Daredevil insanları korkunç biçimde dövecek, onları hastaneye götürecek, yapması gereken her şeyi yapacak, ama insanları öldürmeyecek.  Ve Chaste’le çalışırken, benim yaptığım tek şey ise öldürmek. Ben kör bir katilim. Dünyadaki tüm kötülüklere karşı durmaya kararlı bir koruyucuyum ama bunu yapmanın tek yolu öldürmek. Kendimi kötü biri olarak düşünmüyorum. Ama kendimi iyi bir insan olarak da düşünmüyorum.”

İşte Scott Gleen’in Yaptığı Röportajın Tamamı:

Bunu da okuyun: Punisher Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Buraya tıklayarak The Defenders dizisinin oyuncu kadrosuna ulaşabilirsiniz. Bizlere sosyal medya adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Facebook sayfamıza buraya tıklayarak, Twitter adresimize ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.