Reklamsız Facebook Kapak Fotoğrafları İndir #1

Bu yazımızda Facebook profillerinizde kullanabileceğiniz birbirinde güzel Reklamsız Facebook Kapak Fotoğrafları paylaşacağız.

Bildiğiniz üzere insanlar başkalarının Facebook profillerine girdikleri zaman baktıkları ilk yer profil fotoğrafları ve Reklamsız Facebook Kapak Fotoğrafları oluyor. Bu nedenle Facebook’ta kullandığımız görseller bizim için bir hayli önemli konuma geliyor. Özelliklede profilinizde çok fazla arkadaşınız bulunuyorsa bu daha da önemli bir hale geliyor.

Fotoğrafları yüksek kalitede indirmek için üzerine gelip sağ tıkladıktan sonra “Resmi Farklı Kaydet” seçeneğine tıklayın. Hemen inecektir. Daha sonra Facebook profilinize gidip kapak fotoğrafınızı ekleyiniz.

reklamsiz-facebook-kapak-fotograflari-1

reklamsiz-facebook-kapak-fotograflari-2

reklamsiz-facebook-kapak-fotograflari-3

reklamsiz-facebook-kapak-fotograflari-4

reklamsiz-facebook-kapak-fotograflari-5

reklamsiz-facebook-kapak-fotograflari-6

reklamsiz-facebook-kapak-fotograflari-7

reklamsiz-facebook-kapak-fotograflari-8

reklamsiz-facebook-kapak-fotograflari-9

reklamsiz-facebook-kapak-fotograflari-10

reklamsiz-facebook-kapak-fotograflari-11

reklamsiz-facebook-kapak-fotograflari-12

reklamsiz-facebook-kapak-fotograflari-13

reklamsiz-facebook-kapak-fotograflari-14

reklamsiz-facebook-kapak-fotograflari-15

İnsanlar profil fotoğrafı ararken buldukları görselin güzel olanların kenarında köşesinde bir sitenin adresi, reklamı yer alıyor. Bu yüzden o görselleri kendi Facebook sayfalarına koyamıyorlar. Yukarıda bulunan 15 adet kapak fotoğrafında bir internet sitesine ait herhangi bir yazı ya da reklam öğesi yer almıyor. Dolayısıyla gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. (1 tanesinde varmış biz de sonradan farkettik. Ama kaldırmadık.)

Bu gibi daha fazla haber almak için bizleri sosyal medya adreslerimizden takip etmeyi unutmayın. Facebook sayfamıza buraya tıklayarak, Twitter adresimize ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.