Sylvester Stallone Galaksinin Koruyucuları 2 Setinde

Daily News tarafından yapılan habere göre Sylvester Stallone Galaksinin Koruyucuları 2 (Guardians of Galaxy 2) filminde yer alacak. Detaylar haberimizin devamında.

Daha önce sizlere Galaksinin Koruyucuları 2 filminin çekimlerine Atlanta’da başlanıldığını bu linkte bulunan yazımızda duyurmuştuk. 69 yaşındaki Sylvester Stallone ise bütün kadrodaki oyuncuların kaldığı Atlanta Hotel’den çıkarken görüntülendi. Bu görüntüden sonra insanların akıllarına ” Sylvester Stallone Galaksinin Koruyucuları 2 (Guardians of Galaxy 2) filminde yer alacak mı? “ sorusunu getirdi.

sylvester-stallone-galaksinin-koruyuculari-2-setinde-görselTommy Flanagan, Kurt Russell, Pom Klementieff, Elizabeth Debicki ve Chris Sullivan gibi isimlerin Galaksinin Koruyucuları 2 (Guardians of Galaxy 2) filminde yer alacağı kesinleşmişti. Bu isimlerden sonra Sylvester Stallone gibi bir yıldızın bu filmde oynaması gerçekten güzel olur. Fakat resmi kanallardan henüz bu olay hakkında herhangi bir açıklama gelmedi.

Bunu da okuyun: Tommy Flanagan Galaksinin Koruyucuları 2 Kadrosunda

Sylvester Stallone’nin filmde hangi rolü oynayacağını bilmiyoruz. Fakat bazı söylentiler Peter Quill’in babasını oynayabileceğini işaret ediyor. Diğer söylenti ise Kurt Russell‘in Peter Quill’in babasını oynayacağını Sylvester Stallone’nin kısa bir rölü (Cameo) olacağı yönünde. Sizce Sylvester Stallone Galaksinin Koruyucuları 2 kadrosunda hangi rolde yer alacak?

Galaksinin Koruyucuları 2 filminin ABD’de 5 Mayıs 2017’de, ülkemizde ise 8 Temmuz 2017 vizyona girmesi planlanıyor.