Matt Damon’dan Jason Bourne Röportajı

Universal Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği Jason Bourne Filminden yeni bir video paylaşıldı. Matt Damon bu sefer kendinden çok emin.

Serinin önceki filmlerinde kimliğini araştıran Jason Bourne, artık kim olduğunu biliyor. “Jason Bourne Geri Döndü” adıyla paylaşılan yeni videoda Matt Damon, filmle iligili düşüncelerini paylaştı. İşte 29 Temmuz’da vizyona gierecek olan Jason Bourne filminden gelen yeni video:

Matt’e, yaptığı her röportajda ya da sokakta yürürken hayranları tarafından durdurulduğundan sorulan ilk soru her zaman “Yeni bir Jason Bourne filmi yapacak mısın?” olmuş. Bu filmleri yapmayı çok sevdiğini söyleyen Matt, Jason Borune da çok sevdiğini dile getiriyor. Ayrıca yayımlanan videoda filmin yönetmeni olan Paul Greengrass ile yeniden çalışmanın heyecan verici olduğunu ve ona güveninin tam olduğun söylüyor.

Bunu da okuyun: Jason Bourne Filminin Fragmanı Paylaşıldı

Bu gibi daha fazla haber almak için bizleri sosyal medya adreslerimizden takip etmeyi unutmayın. Facebook sayfamıza buraya tıklayarak, Twitter adresimize ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz