Cem Yılmaz’dan Yeni Film Arif ve 216

Cem Yılmaz yeni filminin duyurusunu Instagram üzerinden yaptı. Filmin adı Arif ve 216 olacak.

En son Ali Babalar ve ve Yedi Cüceler ile sinemada gördüğümüz Cem Yılmaz, yeni filminin duyurusunu yaptı. Cem Yılmaz, cem101mmxi adlı resmi Instagram adresi üzerinden aşağıdaki paylaşımı gerçekleştirdi. G.O.R.A. filmi ile Türk sinemasına farklı bir bakış açısı getiren Cem Yılmaz’ın yeni filminin başrollerinde, GORA’dan tanıdığımız Arif ve Ozan Güven’in canlandırdığı 216 olacak. “Bu yaz bu filmi yazıyorum!” notunu düşen Cem Yılmaz’ın yeni filminin adı muhtemelen Arif ve 216 olacak.

cem-yilmazda-yeni-film-arif-ve-216-instagram-ozan-güven
-Cem Yılmaz’ın Instagram Üzerinden Paylaştığı Fotoğraf-

Arif ve 216 filminin oyuncu kadrosu hakkında henüz bir açıklama gelmedi. Fakat “Bir Cisim Yaklaşıyor Efendim” repliği ile tanıdığımız Tihulu’yu da filmde görürsek çok güzel olur diye düşünüyorum. Film hakkında daha detaylı bilgiler geldikçe (Vizyon tarihi gibi) bunların haberini yapmaya devam edeceğiz. Ayrıca geçtiğimiz günlerde Cem Yılmaz, Twitter adresi üzerinden “Arif ve 216 – İnsan Ol Biraz” isimli bir afiş paylaştı.

cem-yilmazda-yeni-film-arif-ve-216-insan-ol-biraz
-İnsan Ol Biraz-

GÜNCELLEME: Cem Yılmaz’ın son paylaştığı afişe göre film 2018 yılında vizyona girecek.

Bu gibi daha fazla haber almak için bizleri sosyal medya adreslerimizden takip etmeyi unutmayın. Facebook sayfamıza buraya tıklayarak, Twitter adresimize ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz