Çalgı Çengi 2 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Selçuk Aydemir tarafından Çalgı Çengi 2 filminin geleceği kesin olarak duyuruldu. Ayrıca Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in oynayacağı Çalgı Çengi 2 filminin ne zaman çıkacağıda belli oldu.

Ahmet Kural ve Mura Cemcir’in başrollerini paylaştığı Çalgı Çengi filiminin devamı geliyor. İlk filmin yazarı ve yönetmeni olan Selçuk Aydemir resmi Facebook adresinden Çalgı Çengi 2 filminin geleceğini bir görsel ve “Kesin bilgi” sözlerini kullanarak açıkladı. Bunların yanı sıra paylaştığı görüntüye bakarak Çalgı Çengi 2 filminin 13 Ocak 2017 tarihinde çıkması bekleniyor. İşte o paylaşım:

GÜNCELLEME: FİLMİN VİZYONA GİRİŞ TARİHİ 6 OCAK 2017 OLARAK DEĞİŞTİRİLDİ.

calgi-cengi-2-ne-zaman-vizyona-girecek-facebook-kesin-çıkıyor

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’i tekrardan bir araya getiren filmin adı sadece Çalgı Çengi 2 olarak gözüküyor. Başka bir ek takı yer almıyor. Daha önce İşler Güçler dizisinde “Allahım Sana Geliyorum” adlı 10 dakikalık bir video yayımlanmıştı. Bu videodan sonra film herkes tarafından merakla beklenmeye başlanmıştı ve sonunda filmin tanıtımı yapıldı. Düğün Dernek 2 filminden sonra Ahmet Kural ve Murat Cemcir’i tekrar sinemada görmek gerçekten güzel bir duygu olacak.

Film hakkında elimizde şimdilik bu kadar bilgi bulunmakta. İlerleyen günlerde film hakkında haberler, fragmanlar, görseller gelmeye devam ettikçe bizde sizlere bu yazıları yazmaya devam edeceğiz. Bu gibi daha fazla haber almak için bizleri sosyal medya adreslerimizden takip etmeyi unutmayın. Facebook sayfamıza buraya tıklayarak, Twitter adresimize ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.