Westworld Dizisinin Tanıtım Fragmanı

-Westword Dizisinin İlk Tanıtım Fragmanı Paylaşıldı-

HBO kanalının yeni bilim kurgu dizisi olan Westworld’ün tanıtım fragmanı paylaşıldı. Dizinin konusu, oyuncuları ve ne zaman çıkacağı yazımızın devamında yer almaktadır.

Person of Interest dizisinden tanıdığımız Jonathan Nolan ve eşi Lisa Joy‘un yapımcılığını, JJ Abrams‘ın baş yapımcılığını üstlendiği Westworld’ün fragmanı paylaşıldı. Dizinin fragmanı Game of Thrones yayımlanmadan hemen önce paylaşıldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Anthony Hopkins, Evan Rachel Wood, James Marsden, Ed Harris ve Jeffrey Wright gibi kişiler bulunuyor. Dizi çok iddialı bir şekilde internete düştü. Bakalım Game of Thrones’a rakip olabilecek mi?

İşte Westworld Dizisinin Tanıtım Fragmanı:

Dizinin Konusu ve Birinci Sezonunun Başlangıç Tarihi:

Jurassic Park kitabının yazarı Michael Crichton, 1973 yılında Westworld’ün filmini çekmişti ve şimdi de bu film televiyon için uyarlanıyor. Dizi, yapay zekanın doğuşunu ve günahın geleceği hakkındaki karanlık bir macerayı işleyecek. Dizinin 1. sezonu toplam 10 bölümden oluşacak ve her bir bölüm 1 saat uzunluğunda olacak. Ayrıca dizinin birinci sezonu Ekim ayında başlayacak.

Bu gibi daha fazla haber almak için bizleri sosyal medya adreslerimizden takip etmeyi unutmayın. Facebook sayfamıza buraya tıklayarak, Twitter adresimize ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz