Sherlock 4. Sezon Çekimlerine Başlandı

Sherlock 4. Sezon Çekimlerine Başlandı. Sherlock dizisinin 4. sezonu bakalım ne zaman başlayacak?

En sonunda mutlu haber geldi. Sherlock 4. Sezon çekimlerine başlanıldı. Sherlok’un üçüncü sezonu 2014 yılında başlamıştı ve uzunca bir süre dizi arayı girmişti. Geçtiğimiz yıl başında ise “The Abominable Bride” adlı bir buçuk saatlik özel bir bölüm yayımlanmıştı. Bütün bu bekleyişlerden sonra nihayet Sherlock’un yeni sezonunun çekimlerine başlanıldı.

Dizinin yapımcılarından ve Sherlock’un abisini oynayan Mark Gatiss, dizinin yeni sezonunun (4. sezonunun) çekimlerine başlanıldığını Twitter üzerinden paylaştığı bir resim ile duyurdu. Ayrıca Sherlock’un resmi Twitter adresinden dizinin çekimlerine başladığına dair kısa bir video paylaşıldı.

sherlock-4-sezon-cekimlerine-baslandi sherlock-4-sezon-cekimlerine-baslandi-2

 

 

 

 

 

Bunu da okuyun: Sherlock’un 4. Sezonu Ne Zaman Başlıyor?

Martin Freeman ve Benedict Cumberbatch’ın başrollerini paylaşacağı Sherlock’un 4. Sezonunun ne zaman başlayacağına dair henüz bir açıklama yapılmadı. Resmi bir açıklama geldiği zaman sizleri bunu duyuracağız. Bu gibi daha fazla haber almak için bizleri sosyal medya adreslerimizden takip etmeyi unutmayın. Facebook sayfamıza buraya tıklayarak, Twitter adresimize ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.