Punisher Dizisi Netflix’te Başlıyor!

Punisher Dizisi geliyor. Netflix yayımlayacağı yeni diziyle ortalığı yerinden oynatmaya hazırlanıyor. The Punisher Dizisinin ilk fragmanı haberimizde.

Daredevil’in ikinci sezonuyla birlikte Punisher ile tanışmıştık. Şimdi de Netflix ve Marvel yetkilileri sadece Punisher’a özel bir dizi çekmeye hazırlanıyorlar. Ayrıca yeni başlayacak Punisher dizisiyle ilgili kısa bir fragman yayımladılar. Paylaşılan videoda Punisher dizisi ile ilgili henüz bir ayrıntı yer almıyor. Sadece dizinin logosu yer alıyor.

İşte Punisher Dizisinin İlk Tanıtım Fragmanı:

Netflix, Daredevil’in ikinci sezonunu gereksiz yere uzatmamak için bu yeni dizi kararını almış bulunuyor. Jon Bernthal’ı Frank Castle yani Punisher olarak göreceğimiz dizinin yapımcılığını Steve Lightfoot üstlenecek. Ayrıca Steve Lightfoot dizinin ilk iki bölümünün senaryosunu da yazacak.

Bunu da okuyun: Daredevil 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Punisher Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

GÜNCELLEME: Dizinin başlayacağı tarihi öğrenmek için burada bulunan yazımızı okuyabilirsiniz.

Punisher dizisinin ne zaman başlayacağına dair henüz bir açıklama yok. Fakat Marvel ya da Netflix önümüzdeki günlerde bunun hakkında bir açıklama yapacaklardır. Daha fazla Punisher haberi için bizleri takip etmeye devam edin. Bizlere sosyal medya adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Facebook sayfamıza buraya tıklayarak, Twitter adresimize ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz