Netflix, Türkiye’deki İlk Orijinal Dizisini Duyurdu

Dünyanın en büyük dizi film izleme platformlarından biri olan Netflix’in Türkiye’deki ilk orijinal dizisiyle ilgili ilk detaylar açıklandı.

Her yatırım yaptığı ülkeye özel içerikler üreten Netflix, bu geleneği ülkemizde de devam ettiriyor. Muhteşem Yüzyıl ve Ezel gibi büyük yapımların altından kalkan O3 Medya ile anlaşan firma fantastik ve dram türündeki yeni dizisini duyurdu. Kahramanlık hikayesini anlatacak olan bu dizi 10 bölümden oluşacak. Ayrıca dizinin tüm dünya ile birlikte aynı anda 2018 yılında yayımlanması bekleniyor.

Netflix’in Uluslararası Orijinal Diziler Başkan Yardımcısı Olan Erik Barmack’ın Bu Yapımla İlgili Sözleri:

“İlk orijinal Türkçe dizimizi çekecek olmaktan dolayı heyecanlıyız. Genç, dinamik ve heyecan verici olan bu yepyeni projede O3 ile birlikte çalışıyoruz. Netflix’in bu muhteşem Türkçe yapım için en ideal uluslararası platform olacağına inancımız tam ve bu yıl içerisinde daha fazla detay paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Bunu da okuyun: Punisher Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Bu yeni dizinin adının ne olacağı ya da bu dizide hangi oyuncuların yer alacağı konusunda henüz bir açıklama yapılmadı. Daha fazla detay paylaşıldığı zaman bunu sizlere duyuracağız.  Bizlere sosyal medya adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Facebook sayfamıza buraya tıklayarak, Twitter adresimize ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.