Mr. Robot 2. Sezon Yeni Tanıtım Fragmanı

Mr. Robot 2. Sezon

Mr. Robot 2. Sezon’unun resmi tanıtım fragmanı çıktı. “Mr. Robot: season_2.0 Official Trailer” adıyla yayımlanan tanıtım videosu yazımızın devamında.

Rami Malek’in başrolünde yer aldığı Mr. Robot dizisinin ikinci sezonuna ait yeni tanıtım fragmanı paylaşıldı. Daha önce dizinin ikinci sezonunun ilk görseli paylaşılmıştı ve burada Elliot’u ve babasını satranç oynarken görüyorduk. Yeni paylaşılan bu fragmanda da bu sahne yer alıyor. İşte Mr. Robot 2. Sezon Yeni Tanıtım Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=YibylhkLwGo

Paylaşılan fragmanda ilginç bir detay daha yer alıyor. Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı Barack Obama da fragmanda yer alıyor. Normalde dizi ya da filmlerde ülkelerin başkanları da oyuncular oynardı. Fakat fragmanda Barack Obama’nın kendisinin olması güzel bir detay olmuş. Barack Obama’nın yaptığı konuşmanın tam halini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=fobpzS3vZg0

Unutmadan söyleyelim Mr. Robot’un 2. sezonu 13 Temmuz 2016 tarihinde başlayacak. Bu gibi daha fazla haber almak için bizleri sosyal medya adreslerimizden takip etmeyi unutmayın. Facebook sayfamıza buraya tıklayarak, Twitter adresimize ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  • yakup

    Abi çok güzel bir flim ben resmen flime odaklaniyorum hak yiyen hack yer 😀 izlemenizi öneriyorum merakla 2 sezonu bekliyorum