Kit Harington Özür Diledi

Jon Snow rolüyle tanıdığımız Kit Harington, Game of Thrones hayranlarından özür diledi.

Yazımızın bundan sonrası spoiler içermektedir. Eğer Game of Thrones’un altıncı sezonunun ikinci bölümü olan “Home” yani “Ev” adlı bölümü izlemediyseniz yazımızın devamını okumamanızı öneririz. Daha önceki katıldığı The Jonathan Ross Show’da “Jon Snow öldü mü?” sorsuna “Evet” diye cevap veren oyuncu başında beri herkesi kandırıyormuş. Aslına bakılırsa Kit Harington, şu ana kadar herkese yalan söylemiş. İşte Harington’un Empire Online’a verdiği açıklama:

“Herkese yalan söylediğim için çok üzgünüm. Umarım insanlar onun öldüğüne üzülmüştür. Benim için en büyük korku insanların bunu umursamaması ya da ‘Sorun değil, Jon Snow öldü’ demeleri. Fakat gördüğüm kadarıyla onun ölümü Red Wedding bölümündeki yaşananlarla aynı. Yani, bu benim bir şeyleri doğru yaptığımı ya da dizinin bir şeyleri doğru yaptığını gösteriyor.”

Siz bu dirilme olayı hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmatın. Bu gibi daha fazla haber almak için bizleri sosyal medya adreslerimizden takip etmeyi unutmayın. Facebook sayfamıza buraya tıklayarak, Twitter adresimize ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.