Daredevil Sezon 2 Karakter Posterleri

18 Mart’ta Netflix’te başlayacak olan Daredevil’in ikinci sezonuna ait iki adet uzun fragman paylaşılmıştı. Şimdi de Daredevil Sezon 2 Karakter Posterleri yayımlandı.

Punisher ve Elektra ile birlikte yeni sezonu başlayacak olan Daredevil dizisi hakkında haberler gelmeye devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere daha önce ikinci sezona ait iki adet uzun fragman yayımlanmıştı ve size bu fragmanların haberinin burada ve burada yapmıştık. Bu sefer dizinin başlamasına çok az kala Netflix tarafından Daredevil Sezon 2 Karakter Posterleri paylaşıldı.

Daredevil ‘in ikinci sezonu 13 bölüm sürecek. Yayımlanacak olan yeni sezon Frank Castle namıdiğer Punisher ve Matt’in eski kız arkadaşı olan Elektra Natchios üzerine kurulu olacak. Dizide Punisher rolüyle Jon Bernthal’ı, Elektra rolüyle Élodie Yung’u göreceğiz. Bakalım yeni sezonda Frank Castle ve Matt arasında nasıl bir etkileşim olacak?

daredevil-sezon-2-karakter-posterleri-1

daredevil-sezon-2-karakter-posterleri-2

daredevil-sezon-2-karakter-posterleri-3

daredevil-sezon-2-karakter-posterleri-elektra

daredevil-sezon-2-karakter-posterleri-punisher

GÜNCELLEME(05.03.2015)

Daredevil dizisinin Twitter adresinden yeni bir görsel daha yayımlandı. “Into the fire.” (Ateşler içinde) etiketiyle paylaşılan resmi aşağıda görebilirsiniz.

daredevil-sezon-2-karakter-posterleri-into-the-fire

GÜNCELLEME(18.03.2015)

daredevil-sezon-2-karakter-posterleri-son