Daredevil 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Daredevil’in ikinci sezonunun ardından herkesin aklına tek bir soru geliyor: “Daredevil 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?” Detaylar haberimizde.

18 Mart tarihinde Daredevil’in ikinci sezonu Netflix üzerinden yayımlandı ve yayımlanan bu ikinci sezon Daredevil’in bir çok hayranı tarafından beğenildi. İkinci sezondan sonra bir çok kişinin aklına “Daredevil 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?” sorusu geldi.

Netflix Daredevil’in üçüncü sezonunun çıkacağını duyurdu ve dizinin üçüncü sezonunun ilk tanıtım fragmanını paylaştı. Paylaşılan videoda herhangi bir tarih belirtilmiyor. Fakat bizim duyumlarımıza göre Daredevil’in 3. sezonu 2018 yılında yayımlanacak. Resmi bir açıklama geldiği zaman sizlere bunu duyuracağız.

İşte Daredevil’in 3. Sezonunun İlk Tanıtım Fragmanı:

Peki Charlie Cox, Daredevil 3. Sezon Hakkında Sorulan Soruya Ne Yanıt Verdi?

Evet, gerçekten çok iyi bir soru. Ben sözlerime şu şekilde başlamak isterim çünkü daha önce tahminde bulunurken başım belaya girmişti. O yüzden şu sözle başlamak istiyorum Netflix ve Marvel’in neyi planladıklarını bilmiyorum. Üçüncü sezon olacaksa eğer hiçbir fikrim yok. Eğer üçüncü sezon olursa kimin diziye katılacağını bilmiyorum, bütün  ana kadro yer alır fakat siz ne dediğimi anladınız.

GÜNCELLEME: Dizi üçüncü sezon onayını aldıktan sonra Charlie Cox bu konu hakkında yeni bir açıklama daha yaptı.  İşte Charlie Cox tarafından yapılan yeni açıklama:

Bu yıl (2017) sonunda projeyi gerçekleştireceğim. Geri döneceğiz ve bunu yapacağız.

daredevil-3-sezon-ne-zaman-baslayacak

Bunu da okuyun: Daredevil Sezon 2 Karakter Posterleri

Ayrıca Charlie Cox, dizi devam ederse Bullseye’i dizinin kadrosuna görmeyi istediğini ve onunla çalışmanın çok güzel olacağını belirtti. Bu gibi daha fazla haber almak için bizi Facebook adresimizden de takip edebilirsiniz.