Daredevil 2. Sezon İkinci Uzun Fragmanı Yayımlandı

18 Mart’ta Netflix’te başlayacak olan Daredevil 2. Sezon İkinci Uzun Fragmanı Yayımlandı. Üstelik bu sefer Elektra ön planda.

Dizinin izleyicileri tarafından ilk fragmanın beğenildiği gibi bu sefer de Daredevil 2. Sezon İkinci Uzun Fragmanı beğenilmişe benziyor. Punisher ve Elektra‘nın da bulunduğu ilk fragman geçtiğimiz günlerde yayımlanmıştı ve bizde sizlere bu haberi yapmıştık. İlk yayımlanan fragmanda Frank Castle yani Punisher’ı ön planda görürken paylaşılan fragmanın ikinci bölümünde Elektra’yı odakta görüyoruz.

15 Şubat tarihinde Youtube üzerinden paylaşılan ilk fragman şu ana kadar toplamda 4.195.514 kişi tarafından izlenmiş ve bu sayı gittikçe artmaya devam ediyor. Öte yandan yeni fragman ise paylaşılalı bir saat olmadan toplamda 13.640 kişi tarafından izlenmiş. Bu kadar izlenmeden sonra insanın aklına tek bir soru geliyor: “Daredevil’in 3. Sezon Çıkacak Mı?”. Bu konu hakkında şu ana kadar elimize bir haber gelmedi fakat dizi bu şekilde izlenmeye devam ederse  Daredevil’in 3. Sezonunun gelme ihtimali çok yüksek gibi duruyor.

Daha da sözü uzatmadan sizleri Daredevil’in yeni fragmanıyla baş başa bırakalım.

İyi seyirler.