Isaac Asimov Kitapları Okuma Sırası (İnfografik)

Bu yazımızda usta yazar Isaac Asimov’un kitaplarının hangi sıra ile okunması gerektiğini bir infografik ile açıklayacağız.

“Asimov’un kitapları hangi sıra ile okunmalı?” bu gerçektende çok önemli bir soru çünkü Vakıf ve Robot serileri birleşmiş bir seridir.  Ayrıca olay örgüsünü daha iyi anlamanız ve yazarı tanımanız açısından listemizde bir kaç ara kitap da yer almaktadır. Bu yüzden biz de sizlere Isaac Asimov‘un kitaplarının hangi sıra ile okunması gerektiğine dair bir görsel hazırladık.

İnfografiği hazırlarken bir kitap hariç Altın Kitapların bastığı kitapları kullandık. Vakıf ve Dünya adlı eseri Altın Kitaplar basmadığı için görselde, İnkılap yayınevinin bastığı esere yer verdik. Daha fazla uzatmadan sizleri görsel ile baş başa bırakalım. (Eğer aşağıdaki görseli göremiyorsanız burada bulunan bağlantıyı deneyebilirsiniz.)

İşte Asimov Okuma Sırası İnfografiği:

isaac-asimov-kitaplari-okuma-sirasi-infografik

Bunu da okuyun: Zahiri Çizgi Roman Kutuları

Bu gibi daha fazla haber almak için bizleri sosyal medya adreslerimizden takip etmeyi unutmayın. Facebook sayfamıza buraya tıklayarak, Twitter adresimize ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.