Zahiri Çizgi Roman Kutuları

“Zahiri Çizgi Roman Kutuları nedir, nereden satın alınır?” gibi soruların cevabı yazımızın devamında yer alıyor.

Zahiri Çizgi Roman Kutuları, Emre ve Emrah Çıldır kardeşler tarafından başlatmış olan bir etkinlik. Facebook grubu üzerinden satılan kutular Zahiri Delüks Gizemli Kutuları, Zahiri Gizemli Kutuları, Zahiri Öğrenci Zarfları olmak üzere bir kaç çeşitten oluşuyor. Genellikle ayın başında satılan kutuların üzerinde numaralar yer alıyor ve almak isteyenler istediği numarayı ayırtıyor. İlk kim “X numaralı kutuyu aldım.” yazarsa o kutu onun oluyor.

Zahiri Çizgi Roman Kutuları’nın İçerisinde Neler Yer Alıyor?

zahiri-cizgi-roman-kutulari-1

Kutuların türüne göre içerisinden çıkan çizgi romanlar ve diğer hediyeler değişmekte. Mesela Zahiri Öğrenci Zarflarında 3 adet çizgi roman, Zahiri Gizemli Kutularında ortalama 4 – 6 arasında çizgi roman, Zahiri Delüks Gizemli Kutularında figürler, ortalama 2 – 3 çizgi roman ve sürpriz hediyeler yer alıyor. Yukarıda yazılan sayılar genel ortalamadır. Her ay kutuların içerisinden çıkan içerikler değişmektedir. Bu bilgileri Zahiri’nin Facebook Grubundan alabilirsiniz.

Bu kutuların ya da zarfların içeriği standart değil, her bir kutuda ya da zarfta farklı içerikler yer alıyor. Mesela 0’den 9’a kadar numaralanmış Zahiri Delüks Gizemli Kutuları var bu kutuların herbirinde de farklı çizgi romanlar, farklı figürler, farklı hediyeler yer alıyor. Genellikle o ayın temasına göre bir şeyler çıkıyor.

Zahiri Çizgi Roman Kutuları’nın Fiyatları Ne Kadar?

  • Zahiri Delüks Gizemli Kutuları 80 ₺
  • Zahiri Standart Gizemli Kutuları 50 ₺
  • Zahiri Marvel  Gizemli Kutuları 50 ₺
  • Zahiri DC Gizemli Kutuları 50 ₺
  • Zahiri Image Comics Gizemli Kutusu 50 ₺ (1 tane çıktı.)
  • Zahiri Civil War Özel Gizemli Kutuları 50 ₺ (Film için çıkan özel kutular.)
  • Zahiri Öğrenci Zarfları 30 ₺
  • Zahiri Marvel Öğrenci Zarfları 30 ₺

Zahiri Çizgi Roman Kutuları Nerede Satılıyor?

zahiri-cizgi-roman-kutulari-2Kutuları ve zarfları, Zahiri Çizgi Roman Dükkanı Facebook grubundan satın alabilirsiniz. Ama kutuların satış zamanlarını beklemeniz gerekmekte. Facebook grubunu takip ederek bu tarihleri öğrenebilirsiniz. Mesela Gizemli Kutular ayın 1’inde satışa çıkıyor. Tüm Türkiye’ye kutuları kargo ile yolluyorlar. Eğer Eskişehir’de bulunuyorsanız kutunuzu gidip dükkandan da alabilirsiniz.

Aldığınız kutudan ya da zarftan çıkan çizgi romanları beğenmediyseniz bunun da bir çözümü var. Zahiri Gizemli Kutu/Fasikül/Cilt Takas Grubu sayesinde beğenmediğiniz çizgi romanları, diğer kutu sahiplerinin beğenmedikleri çizgi romanlarla değiştirebilirsiniz.

Bu gibi daha fazla haber almak için bizleri sosyal medya adreslerimizden takip etmeyi unutmayın. Facebook sayfamıza buraya tıklayarak, Twitter adresimize ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz