Punisher Marvel Evreni’ni Öldürüyor Çıktı

Marmara Çizgi tarafından Punisher Marvel Evreni’ni Öldürüyor fasikülü çıktı.

İki farklı kapak ile gelecek olan “Punisher Marvel Evreni’ni Öldürüyor” adlı çizgi roman, 8 ₺ etiket fiyatıyla satışa çıktı. Yeni çıkan fasikülü çizgi roman dükkanlarından ya da internet üzerinden satın alabilirsiniz. Fakat varyant kapaklı olan versiyon için özel bir durum bulunmakta. Marmara Çizgi’nin yaptığı açıklamaya göre varyant kapaklı (Yani kırmızılı olan kapak) olan versiyonu sadece çizgi roman dükkanlarından satın alabilirsiniz.

Tanıtım Bülteninden:

Frank Castle. Tek bir şiddet eylemiyle, ailesinin ölümüyle tüm hayatı değişen, intikam yemini etmiş soğukkanlı bir cinayet makinesi.

Üstlendiği görevse, sevdiklerinin ölümlerinden sorumlu olanları, yani her gün yaptıkları savaşlarda masumların hayatlarını tehlikeye atan süperinsanları öldürmek. Teker teker veya gruplar halinde Punisher hepsini infaz etmeye kararlı…

Zavallı Kahrmanlar…

punisher-marvel-evrenini-olduruyor-cikti-2 punisher-marvel-evrenini-olduruyor-cikti-1

 

 

 

 

 

 

 

 

The Punisher Marvel Evreni’ni Öldürüyor adlı çizgi romanın satış fiyatı 8 ₺ olarak belirlendi. Ayrıca yeni fasikül şu an hem İdefix’de hem de D&R’da yüzde yirmi yedi indirimle 5,84 ₺’ye satılıyor. Çizgi romanı buraya tıklayarak İdefix üzerinden, buraya tıklayarak D&R üzerinden satın alabilirsiniz. Bu gibi daha fazla haber almak için bizleri sosyal medya adreslerimizden takip etmeyi unutmayın. Facebook sayfamıza buraya tıklayarak, Twitter adresimize ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.