Beleş Çizgi Roman Günü Ne Zaman?

Beleş Çizgi Roman Günü’nün tarihi açıklandı. Detaylar yazımızın devamında.

Dünya Free Comic Book Day olarak kutlanan gün Türkiye’de de Beleş Çizgi Roman Günü olarak kutlanacak. Dünya ile birlikte aynı anda Türkiye’de kutlanacak olan günün tarihi ise 7 Mayıs 2016 olarak açıklandı. İstanbul, Ankara, İzmir, Mersin ve Eskişehir gibi illerde gerçekleşecek olan etkinlikte kişi başı ortalama 2 ile 4 arasında bedava çizgi roman dağıtılması planlanıyor. Ayrıca bazı mağazalarda diğer ürünlerde de indirimler olacak.

Bu özel çizgi roman günü hakkında daha fazla bilgi almak için etkinliğin gerçekleşeceği mağazalara ulaşıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Çünkü her mağaza bugüne özel farklı etkinlikler planlıyorlar. Ayrıca bazı mağazalar Cosplay yapanlara özel indirim yapacaklarını açıkladılar. Bu etkinliği kutlayacak olan dükkanların Facebook adreslerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. İşte o dükkanlar:

Bu gibi daha fazla haber almak için bizleri sosyal medya adreslerimizden takip etmeyi unutmayın. Facebook sayfamıza buraya tıklayarak, Twitter adresimize ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.